Cele mai bune blackjack fără depunere noi gratis

1. Cazinou Web Blackjack Pentru Bani Gratuit: Kicker-ul este folosit pentru a rupe legăturile dintre mâinile de același rang.
  2. Cazinoul Din Constanța - Sau citiți mai multe despre Slotwolf mai întâi.
  3. Rotiri Gratuite Aparate Gratis 2023: Dacă sunteți un fan al sloturilor, veți găsi titluri de top de la Microgaming, NetEnt, ELK Studios, NextGen și multe altele.

Joaca română păcănele electronic

Joacă Jocul De Aparate Cu Căpșuni La Cazinouri Online
Există posibilitatea de a pune o întrebare despre joc, iar dealerul va răspunde imediat..
Jocuri Online Păcănele Cu Fructe Gratis Și Mai Multe Linii De Plată
Deci, dacă sunteți în căutarea unui program VIP pentru a vă bate șosetele, Guts Sports probabil nu este locul unde să mergeți.
Slots Baby este site-ul Slot grooviest în oraș.

Ruletă în franceză

Jocuri Gratis Cazinou Cu Speciale
Când noile jocuri devin disponibile, veți avea o mulțime de timp pentru a le cunoaște.
Cazinouri Pacanele Online In Romania
Aceste măsuri vă vor permite să rămâneți în controlul jocurilor de noroc.
Cele Mai Bune Păcănele Electronice Gratuite Noi În Cazinouri

Drept procesual civil. Partea generala. Editia a II-a, revazuta si adaugita

65,00 lei

Categorii: , Cod: 15520Autor: Ionescu SteluțaData apariție: 09-02-2024 Cuprins Răsfoiește

Descriere

,,Lucrarea Drept procesual civil. Partea generala. Ediția a II-a, revazuta și adaugita ofera suport de studiu unei componente importante a dreptul procesual civil, ramura a dreptului și disciplina de maturitate care se studiaza obligatoriu dupa parcurgerea celor mai multe ramuri de drept substanțial carora procedura civila le furnizeaza norme de intregire a dispozițiilor din legi speciale, in calitatea sa de procedura judiciara de drept comun. Lucrarea propune spre tratare instituțiile de procedura asimilate tradițional parții generale a dreptului procesual civil, așa cum sunt configurate in Codul de procedura civila in vigoare (Legea nr. 134 din 2010, cu modificarile ulterioare).

Problematica este structurata in șase teme de sinteza, intitulate in acord cu subdiviziunile corespunzatoare din Cod, insoțite de aplicații și teste de lucru, gandite ca exerciții de invațare sau ca itemi de (auto)evaluare a asimilarii cunoștințelor.

Ediția a II-a a lucrarii a fost revazuta și adaugita, fiind adusa la zi și pusa in acord cu evoluția normativa, doctrinara și jurisprudențiala din ultimii doi ani.

Prin maniera de abordare a problematicii și prin linia de sistematizare pentru care a optat, lucrarea are atributele unui curs universitar, elaborat in special spre beneficiul studenților și masteranzilor facultaților de drept, fara insa a exclude din aria de adresabilitate profesioniști ai domeniului și alți cititori potențial interesați.”

Autoarea

Informații suplimentare

Titlu

Drept procesual civil. Partea generala. Editia a II-a, revazuta si adaugita

Preț

ISBN

978-606-26-1781-3

Format

ACADEMIC

Pagini

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Drept procesual civil. Partea generala. Editia a II-a, revazuta si adaugita”