LIVRARE GRATUITA PENTRU COMENZI PESTE 300 RON

English EN Romanian RO
Image Alt

Cariere

Tehnoredactor

Candidatul ideal
Experiență în machetare/ paginare carte;
Experiență de lucru în programele MS Office (cunoștințe solide), Adobe Indesign, Adobe Acrobat, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop;
Rigurozitate în respectarea termenelor limită și a sarcinilor, abilități foarte bune de organizare și planificare, atenție la detalii;
Capacitatea de a-și stabili priorități și de a-și organiza munca într-un mod eficient;
Persoană dinamică, rezistentă la stres;
Abilități de lucru în echipă;
Limba engleză;
Experiență în domeniu, cunoașterea foarte bună a limbii române, seriozitate, responsabilitate, creativitate, dinamism și spirit de echipă;
Persoană cu capacitate de înțelegere a fluxului de activități într-o companie.

Descrierea jobului

Responsabilități:
– machetează cărți din domenii variate (ilustrate, neilustrate);
– efectuează alte activități editoriale;
– raportare zilnică/ săptămânală.

Oferim:
• Un pachet salarial pe măsura performanței;
• Posibilități de avansare în cadrul companiei;
• Un mediu de lucru plăcut, orientat pe cunoaștere și perfecționare.

Pentru cei interesați vă rugăm să transmiteți CV-ul la adresa: editura@prouniversitaria.ro

Bucuresti, Bd-ul Iuliu Maniu (212) 862-3680 editura@prouniversitaria.ro