Păcănele electronic noi gratis

1. Jocuri Populare Cazinou Fără Depozit Online Fara Depunere 2023: Jucătorii pot câștiga rotiri gratuite și premii uimitoare în bani.
  2. Rotiri Gratuite Fara Depunere Cazinou - Hollywood film-tematice pokies sunt unele dintre cele mai jucate jocuri de cazino în jurul.
  3. Caută Cele Mai Populare Aparate Ruletă: Deși a păstrat numele Trump Taj Mahal, Donald Trump nu mai deținea nicio participație la companie.

Cazinou web blackjack fără depunere gratuit

Gratis Cele Mai Bune Păcănele Electronic 2023
Nu, Zimpler nu permite retragerile încă, dar a existat un anunț al companiei că intenționează să introducă retrageri în viitor.
Cele Mai Bune Jocuri De Blackjack Pentru Bani Online Gratis
Nitro Madness este un slot machine de Tom Horn.
Craps este cunoscut pentru a fi unul dintre cele mai tari jocuri de pe orice etaj cazinou.

Jocuri online gratis slot câștigător

Jocuri Cu Păcănele Mobil Gratis
În plus, aplicațiile mobile și desktop oferă toată distracția omologului lor HTML în timp ce se adresează celor cu o conexiune mai lentă.
Pariuri Online Cu Cardul În România
Premiile de pe cuvinte încrucișate Cash se bazează pe cât de multe cuvinte le-ați ales.
Cele Mai Sigure Rulete Electronice Disponibile Gratuit În Cazinourile Din România

Studii de caz relevante privind managementul organizatiilor din Romania

33,00 lei

Descriere

Prezentul volum de studii de caz reprezinta o noua modalitate utilizata de SAMRO in vederea dezvoltarii scolii romanesti de management. Obiectivul specific avut in vedere este punerea la dispozitia corpului profesoral din universitațile din Romania a unui set de studii de caz axate pe aspecte relevante ale managementului din Romania in perioada actuala. In cadrul volumului au fost incluse trei categorii de studii de caz:
a) studii de caz de complexitate ridicata, care au in vedere ansamblul elementelor manageriale ale unei organizatii – strategii si politici generale ale organizatiei, sistemul de management al companiei in ansamblu, managerii organizatiei, leadership-ul companiei, cultura managerial-organizationala s.a.

b) studii de caz de complexitate medie, care au ca obiect componente principale ale managementului unei companii – subsisteme manageriale, managementul unor functiuni sau activitati, utilizarea anumitor metode sau abordari manageriale s.a.

c) studii de caz de complexitate redusa, referitoare la anumite componente de detaliu ale managementului organizatiei, privind decizii, actiuni si/sau comportamente manageriale.

Informații suplimentare

Titlu

Studii de caz relevante privind managementul organizatiilor din Romania

Preț

ISBN

978-606-26-0828-6

Format

Academic

Pagini

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Studii de caz relevante privind managementul organizatiilor din Romania”