Revitalizarea invatarii prin metoda interviului. Volumul I

37,00 lei 33,30 lei

Categorii: , Cod: 13578Autor: Dragomir Gabriel MugurelData apariție: 29-10-2021 Cuprins Răsfoiește

Descriere

Revitalizarea învățării prin metoda interviului cuprinde două volume.

Acest prim volum este dedicat interviului ca metodă și aplicării lui în condiții de cercetare.  L-am scris ca pe un imbold personal, ca rezultat al unor căutări mai vechi, dar și ca o necesitate izvorâtă de solicitările primite în perioada de pandemie de a-i îndruma pe studenții mei de la Facultatea de Științe ale Comunicării, Universitatea Politehnica Timișoara, în prelucrarea datelor calitative, adică a interviurilor, în cazul de față.

Sper ca prin modalitățile de prezentare să fie de folos unui număr cât mai mare de categorii de persoane.

Informații suplimentare

Titlu

Revitalizarea invatarii prin metoda interviului. Volumul I

Preț

ISBN

978-606-26-1424-9

Format

Academic

Pagini

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Revitalizarea invatarii prin metoda interviului. Volumul I”