Cele mai bune aparate de cazinou slot cu bonus fara depunere 2023

1. Cele Mai Bune Site-Uri Cu Ruletă Gratis: Multiplicator de mers pe jos simboluri Wild care nu sunt, devin inactive și dispar de pe tambur.
  2. Cele Mai Bune Site-Uri De Ruletă Sigură Online 2023 - Site-ul în sine este ușor de navigat și - dacă sunteți un fan al culorii verde – ușor și pentru ochi.
  3. Jocuri De Poker Gratis Texas: Lucru este, totuși, că nici un bonus de înscriere depozit este la fel de benefic pentru un cazinou nici un depozit, deoarece este pentru tine.

Cel mai bun joc de blackjack electronic

Bonus Fara Depunere Jocuri Păcănele Online 2023
Doar faceți clic pe semnul de întrebare din partea dreaptă sus a ecranului și apoi discutați.
Jocuri Populare De Cazinou Online România 2023
Aceasta este sansa ta de a obține bonusul.
Deschiderea unui cont nou la Skrill este un proces ușor și fără stres, urmând pașii următori.

Aparate cele mai bune ruleta sigura

Jocuri De Cazinou Aparate
Doar așa au fost clare cu privire la acest lucru, aici sunt diferite tipuri de cazinou jackpot veți găsi on-line.
Bonus Fara Depunere Poker
Această aplicație de cazino oferă o colecție largă de jocuri de la cei mai populari furnizori de software.
Calendar Deschidere Cazinouri În Timișoara Și Jocuri Disponibile

Accace lansează YoDA powered by Accace, primul program intensiv de pregătire a studenților pentru o carieră în salarizare și resurse umane

București, 23 septembrie 2022: Accace România, una dintre principalele companii de consultanță de afaceri și externalizare servicii din Europa Centrală și de Est, anunță lansarea YoDA powered by Accace, un program dezvoltat de specialiștii Accace România pentru studenții care își doresc să urmeze o carieră în domeniul Contabilității – Economic sau Resurse Umane, fie că este vorba de administrare de personal sau de salarizare.

Gândit ca un curs practic intensiv, programul este structurat pe 6 workshop-uri aplicate, ținute de specialiștii Accace pe o durată de 15 ore, în intervalul octombrie – decembrie 2022. Programul beneficiază de suportul studenților din cadrul Asociaţiei Studenţilor în Contabilitate şi Informatică de Gestiune (ASCIG) și al Asociației Studenților Economiști din România (ASER).

Programul YoDA powered by Accace acomodează un total de 15 studenți și poate fi accesat gratuit completând formularul de aplicare disponibil aici, până la data de 15 octombrie.

”Nevoile de pe piața muncii sunt în continuă schimbare, așteptările companiilor s-au schimbat, rolul specialiștilor în resurse umane, al contabililor sau al experților în salarizare este în continuă transformare, pentru a acomoda noua realitate. Drumul de la teorie la practică a fost întotdeauna diferit, însă astăzi, mai mult ca oricând, studenții, viitorii specialiști cu care vom lucra cu toții mâine, au nevoie de o abordare concretă, aplicată, a provocărilor meseriei pentru care se pregătesc. Iată de ce am decis să construim acest program, în care ne propunem să accelerăm trecerea de la cunoștințele dobândite teoretic în facultăți, la aplicarea lor în job-ul de zi cu zi”, declară Laura Ștefan, Managing Director Accace Romania.

Workshop-urile se vor desfășura la sediul Accace România și sunt structurate în 2 module, care le vor permite studenților să aplice practic cunoștințele teoretice asimilate în facultăți, respectiv să experimenteze sistemele și aplicațiile folosite în domeniu.

Potrivit reprezentanților companiei, studenții care vor participa la workshop-urile YoDA powered by Accace vor beneficia ulterior de un program complet de ucenicie, mai exact 84 de ore, echivalentul unui stagiu de practică solicitat de facultate.

În plus, cei mai implicați dintre ei pot obține un loc de muncă permanent în cadrul echipei Accace, sau își pot crește șansele de a fi angajați inclusiv în cadrul companiilor partenere, prin recomandările acordate de Accace.

Despre Accace România

Cu o experiență vastă în externalizare și consultanță acumulată în cei 15 ani de la înființare, Accace oferă aceste servicii la nivel mondial, prin intermediul celor 9 sucursale proprii în Europa și Africa, inclusiv 2 asocieri de tip joint venture în Africa de Sud și Marea Britanie. La nivel de grup, compania dispune de experiența a peste 700 de specialiști în gestionarea proiectelor de BPO multi-country la scară mică și mare.

Prezentă pe piața locală începând cu anul 2007, compania a înțeles nevoia clienților de a avea toate procesele interne gestionate sub o singură umbrelă, devenind un furnizor complet și inovator de consultanță și externalizare servicii. În prezent, Accace România oferă servicii de contabilitate, raportare, salarizare, administrare de personal, precum și consultanță fiscală, corporate și juridică, prin intermediul unui cabinet de avocatură afiliat. În plus, Accace pune la dispoziția clienților soluții tehnologice noi pentru a susține și a îmbunătăți aceste servicii, soluții dezvoltate la nivel global și adaptate în funcție de specificul clienților locali.

Accace operează pe plan internațional ca Accace Circle, o comunitate de business formată din consultanți și furnizori de servicii BPO, care asigură clienților săi o experiență unificată, personalizată și de înaltă calitate. Acoperind aproape 40 de locații prin intermediul celor peste 2.000 de profesioniști, comunitatea sprijină peste 10.000 de clienți, în mare parte companii locale și internaționale din topul Fortune 500 și procesează cel puțin 170.000 de fluturași de salariu pe lună la nivel global