Lansarea volumelor Factorii comuni in psihoterapie, perspectiva integrativ-strategica si Studii in psihoterapia integrativa strategica

04 decembrie

Sâmbătă 24 Martie 2017, orele 15, cu ocazia Simpozionului Internațional de Cercetări și Aplicații în Psihologie, SICAP ed 24, la Hotel Perla din Timișoara, a avut loc lansarea volumelor Factorii comuni în psihoterapie, perspectiva integrativ-strategică, autori: dr. Oana Maria Popescu, prof. univ. dr. Loredana Ileana Vîșcu și Studii în psihoterapia integrativă strategică, coordonatori: prof. univ. dr. Loredana-Ileana Vîşcu, dr. Oana-Maria Popescu.

La eveniment au luat cuvântul: Zvetlana Mândruţa Anghel – Decan al Facultății de Psihologie a Universității Tibiscus, prof. univ. dr. Loredana-Ileana Vîşcu – Psihoterapeut principal, formator și supervizor în psihoterapie integrative,
Secretar științific, membru fondator al Asociației de Cercetare, Consiliere și Psihoterapie Integrativă, profesor universitar la Universitatea Tibiscus din Timișoara și dr. Oana-Maria Popescu – Psihoterapeut principal în psihoterapie integrativă (acreditat COPSI), formator și supervisor, Președinte fondator al Asociației de Cercetare, Consiliere și Psihoterapie Integrativă (ACCPI).

Detalii eveniment

Categoria: Lansări de carte