Cele mai bune blackjack fără depunere noi gratis

1. Cazinou Web Blackjack Pentru Bani Gratuit: Kicker-ul este folosit pentru a rupe legăturile dintre mâinile de același rang.
  2. Cazinoul Din Constanța - Sau citiți mai multe despre Slotwolf mai întâi.
  3. Rotiri Gratuite Aparate Gratis 2023: Dacă sunteți un fan al sloturilor, veți găsi titluri de top de la Microgaming, NetEnt, ELK Studios, NextGen și multe altele.

Joaca română păcănele electronic

Joacă Jocul De Aparate Cu Căpșuni La Cazinouri Online
Există posibilitatea de a pune o întrebare despre joc, iar dealerul va răspunde imediat..
Jocuri Online Păcănele Cu Fructe Gratis Și Mai Multe Linii De Plată
Deci, dacă sunteți în căutarea unui program VIP pentru a vă bate șosetele, Guts Sports probabil nu este locul unde să mergeți.
Slots Baby este site-ul Slot grooviest în oraș.

Ruletă în franceză

Jocuri Gratis Cazinou Cu Speciale
Când noile jocuri devin disponibile, veți avea o mulțime de timp pentru a le cunoaște.
Cazinouri Pacanele Online In Romania
Aceste măsuri vă vor permite să rămâneți în controlul jocurilor de noroc.
Cele Mai Bune Păcănele Electronice Gratuite Noi În Cazinouri

Lansare de carte: „Reprezentarea de gen în cinematograful românesc”, de Iulia Voicu

18 aprilie

Luni, 25 martie 2024, ora 19:00, a avut loc lansarea cărții – Reprezentarea de gen în cinematograful românesc,  la Librăria Humanitas – Cișmigiu, scrisă de Iulia Voicu. Invitații speciali au fost: Dana Duma și Andrei Gorzo.

Autoarea predă la Universitatea Națională de Artă Teatrală și Cinematografică „I.L. Caragiale” din București, în cadrul departamentului Scenaristică-Filmologie și al Centrului de Pregătire Pedagogică și Didactică. A făcut parte din juriul de nominalizări la Premiile Gopo 2022 și a fost lector în mai multe concursuri de scenarii ale Centrului Național al Cinematografiei din România. A fost selecționer al Festivalului de Film Feminist și Queer (2015) și parte din juriul de preselecție pentru festivalul Boovie (2023). Scrie materiale pentru programe de educație cinematografică precum CinEd și Ora de Cinema, derulat de Transilvania International Film Festival (TIFF). Se ocupă de dezvoltarea pedagogiei prin film și de proiecte dedicate mediului preuniversitar la Centrul de Pedagogie și Studiu al Imaginii „Sorin Botoșeneanu” (UNATC).

Detalii eveniment

Categoria: Lansări de carte